„WAKACYJNA PRZYGODA Z PRZEDSZKOLEM” – DZIEŃ 10

Dziś ostatni dzień projektu Przedszkola Miejskiego w Lubawie „Wakacyjna przygoda z przedszkolem”. Program wakacyjny miał na celu zapewnienie dzieciom aktywne i interesujące spędzenie czasu wolnego. Oferta zajęć wakacyjnych przedszkola była urozmaicona, tak by każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

Dzisiejszego poranka gościliśmy panią Ewelinę Durkę, która poprowadziła dla nas zabawy taneczne-ogólnorozwojowe. Zajęcia miały formę nauki przez zabawę. Pozwoliły rozwijać wrażliwość muzyczną, kształtować zdolność ruchową, a także uczyć orientacji w przestrzeni i szybkiej reakcji ruchowej. To doskonały sposób, aby dzieci spędziły czas z rówieśnikami, jednocześnie odkrywając świat muzyki.Było miło i wesoło świadczą o tym uśmiechnięte twarze obecnych i przyszłych przedszkolaków.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim zaproszonym gościom za zaangażowanie w życie przedszkola i wzięcie udziału w projekcie pt. ”Wakacyjna przygoda z przedszkolem”.

Przejdź do treści