Urodziny Zosi i Mikołaja w Panterkach

Dzieci pozują do zdjęcia. Jedna dziewczynka na środku siedzi na krześle, w ręku trzyma balona. Reszta dzieci stoi. W tle wisi napis "Sto lat".

W ostatnich dniach września swoje urodzinki obchodzili Mikołaj i Zosia. Koleżanki i koledzy z grupy wręczyli jubilatom własnoręcznie wykonane laurki w kształcie serca ❤. Następnie odśpiewano gromkie Sto lat 🎶. Jubilaci w zamian za życzenia poczęstowali wszystkich słodkościami 🍬🍭. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Zosi i Mikołaja w okazji 4 urodzinek 🎉🎁.

Dzieci pozują do zdjęcia. Jedna dziewczynka na środku siedzi na krześle, w ręku trzyma balona. Reszta dzieci stoi. W tle wisi napis “Sto lat”.

Chłopiec siedzi na krześle, na głowie ma założoną koronę. Wokół niego stoją inne dzieci, śpiewają Sto lat.