Urodziny w Delfinkach i odwiedziny gościa

Delfinki świętowały urodziny Daniela

Niech Ci słonko ciepło gra

niech Twoj uśmiech długo trwa

nie trać swej wesołej minki,

bo dziś Twoje urodzinki

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla solenizanta składają koledzy i koleżanki oraz panie

Ponadto Delfinki gościły dzisiaj siostrę Danielka Rozalię, która uczy się w szkole muzycznej. Rozi umiliła nam jesienne przedpołudnie dając “mini koncert” zagrała na pianinie znane Delfinkom dziecięce melodie oraz tradycyjne “Sto lat” dla naszego solenizanta. Bardzo dziękujemy jeszcze raz Rozalii i zapraszamy ponownie , życząc dalszej satysfakcji z muzykowania.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci siedzących wokół pianina oraz miłego gościa dziewczynkę, która gra na pianinie.

Dzieci pozują do zdjęcia stojąc na tle dekoracji urodzinowej z napisem “wszystkiego najlepszego”

Przejdź do treści