Uroczystość “Pożegnania przedszkola” w grupie Motylki

IMG (Copy)

„Kart w kalendarzu było niemało. Codziennie jedną zdejmował czas. I cóż powiecie? Ot, przeleciało. Rok szkolny minął jak z bicza trzasł. Żegnaj przedszkole! Żegnaj na długo! Teraz już szkoła zaprasza nas.” Tak żegnały swoje przedszkole Motylki przedstawiając przygotowany program artystyczny. Na pamiątkę otrzymały dyplomy i książki „Encyklopedie dla dzieci” ufundowane przez Radę Rodziców.

Życzymy wszystkim dzieciom udanych i bezpiecznych wakacji oraz samych sukcesów w szkole.

Miłe wspomnienie o Was na zawsze pozostanie !!!

IMG (Copy)

Zdjęcie przedstawia trzech chłopców, którzy recytują swoje wiersze. Za nimi stoją koleżanki i koledzy z grupy na tle dekoracji z okazji pożegnania przedszkola.

IMG (Copy)

Na zdjęciu dwaj chłopcy recytują swoje wiersze, a za nimi koleżanki i koledzy z grupy.

IMG (Copy)

Na zdjęciu dziewczynka odbiera od Pani Dyrektor pamiątkową książkę i dyplom, prezent na pożegnanie przedszkola.

IMG (Copy)

Na zdjęciu chłopiec odbiera od Pani Dyrektor dyplom i książkę na pożegnanie przedszkola.

IMG (Copy)

Zdjęcie przedstawia dzieci z pamiątkowymi książkami, a za nimi stoją; pani Dyrektor, wychowawczynie i pomoc nauczyciela.