Uroczystość “Pasowania na Przedszkolaka” w Panterkach

6 listopada dla dzieci z grupy Panterki był wyjątkowym dniem. Od rana zawitali do sali w odświętnych strojach z uśmiechem na twarzy. W tym dniu w grupie maluchów odbyła się uroczystość dzięki której oficjalnie weszli w poczet przedszkolaków Przedszkola Miejskiego – uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Na początku przedszkolaki przedstawiły część artystyczną: wiersze, piosenki, tańce w parach. Wyszło im znakomicie. Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenia, że m. in. będą: uprzejmi dla każdego, pilnie uczyć się wszystkiego, sprzątać książki i zabawki, słuchać pani, mamy, taty, itp. W dalszej części z rąk Pani Dyrektor dzieci przyjęły pasowanie zaczarowanym ołówkiem. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom.