UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE NIEDŹWIADKI

Nastał szczególny czas dla przedszkolaków z grupy „Niedźwiadki”, ponieważ zakończył się pierwszy etap w ich życiu – dzieci pożegnały przedszkole. Niedźwiadki uroczystość rozpoczęły od „Poloneza”, a następnie zaprezentowały wiersze, które były przypomnieniem wspólnie spędzonych lat oraz wyrażały wdzięczność dla wszystkich pracowników przedszkola za opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im, aby następny etap w ich życiu był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy!!!

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Niedźwiadki, na tle dekoracji z okazji zakończenia przedszkola

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Niedźwiadki wraz z Panią Dyrektor i pracownikami przedszkola, na tle dekoracji z okazji zakończenia przedszkola

Przejdź do treści