Udanych Wakacji😎

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy samych radosnych, pogodnych oraz pełnych wrażeń i przygód wakacji. Wspaniałych przeżyć, ciekawych spotkań i miejsc! Wracajcie do nas wypoczęci i uśmiechnięci! Wspaniałych wakacji życzą pracownicy oraz Dyrekcja Przedszkola Miejskiego w Lubawie

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy

samych radosnych, pogodnych oraz pełnych wrażeń

i przygód wakacji. Wspaniałych przeżyć, ciekawych spotkań i miejsc! Wracajcie do nas wypoczęci

i uśmiechnięci!

Wspaniałych wakacji życzą pracownicy oraz Dyrekcja Przedszkola Miejskiego w Lubawie

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy  samych radosnych, pogodnych oraz pełnych wrażeń  i przygód wakacji. Wspaniałych przeżyć, ciekawych spotkań i miejsc! Wracajcie do nas wypoczęci  i uśmiechnięci! Wspaniałych wakacji życzą pracownicy oraz Dyrekcja Przedszkola Miejskiego w Lubawie

Przejdź do treści