TRENING TAEKWON-DO W PAPUŻKACH

Dziś nasze przedszkole odwiedziła pani Marta Kaczmarczyk – instruktor Taekwon-do, która zapoznała nas z zajęciami specjalnie przygotowanymi dla najmłodszych uczestników, czyli Akademią Ruchu. Dzieci poznały tajniki tej sztuki walki, wykonały podstawowe ćwiczenia treningowe oraz próbowały policzyć do 10. w języku koreańskim. Dzisiejsze zajęcia Taekwon-do wyzwoliły mnóstwo dziecięcej energii – dziękujemy za pokaz.

Dwie dziewczynki w kaskach ochronnych na głowie walczą pod czujnym okiem trenerki za pomocą pianek basenowych.

IMG

Grupa dzieci wraz z trenerką Taekwon-do prowadzi rozgrzewkę.

IMG

Dzieci siedzą w kole na dywanie. Wśród nich pani Marta trenerka Taekwon-do, która zdradza im na czym polega ta sztuka walki.

IMG

Trenerka Taekwon-do trzyma piankową packę, dziewczynka z impetem próbuje w nią uderzyć.

Przejdź do treści