Zadowolona Mama

Jestem mamą 4-letniego chłopca, który uczęszcza do grupy “Żabek” w Przedszkolu Miejskim. Zarówno ja, jak i mój synek jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tegoż przedszkola. Panuje tam bardzo przyjazna atmosfera, przedszkole oferuje szereg  atrakcji, zajęć dodatkowych rozwijających talenty dzieciaczków, widać że wszystkim zależy aby dzieci czuły się tam dobrze a rodzic był zadowolony z dokonanego wyboru. Panie przedszkolanki są osobami troskliwymi , serdecznymi i uśmiechniętymi  co sprawia, że dzieci czują się bezpiecznie i z chęcią co ranek wracają do Przedszkola bo wiedzą, że miło i radośnie spędzą tam czas. Polecam to Przedszkole  rodzicom, którzy planują  posłać swoje pociechy do przedszkola – Wasze dzieci będą w dobrych rękach.