MAMA ZUZI Z GRUPY MOTYLKI

Jestem mamą niepełnosprawnej dziewczynki z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym, która chodzi do zintegrowanej grupy w Przedszkolu Miejskim w Lubawie. Jeśli chodzi o te przedszkole mam bardzo dobre zdanie. Moja Córka jest otoczona wspaniałą opieką nauczycieli i opiekunów. Czuje się tam bezpieczna i mimo jej choroby rówieśnicy ją zaakceptowali. Córka ma zapewnioną opiekę specjalistyczną uczęszczając na indywidualne zajęcia terapeutyczne z oligofrenopedagogiem, psychologiem i logopedą. Dzięki staraniom nauczycieli Zuzia otrzymała w poradni dodatkową godzinę rehabilitacji, która jest jej bardzo potrzebna. Z każdym dniem widzę jakie robi postępy i zdobywa coraz  większą wiedzę i umiejętności. Nauczyciele i opiekunowie tego przedszkola są mili, troskliwi i zawsze służą pomocą, dzięki czemu nie muszę się martwić o bezpieczeństwo mojego dziecka. Cieszę się że moja córka wraca do domu szczęśliwa i uśmiechnięta.