MAMA HANKI „ŻABKI”

Bardzo fachowa opieka, Panie wychowawczynie bardzo zaangażowane, mają świetne podejście do dzieci. Ciepła i przyjazna atmosfera z jaką spotkała się moja córka sprawiły, że jest spokojna i zadowolona, z uśmiechem każdego dnia maszeruje do przedszkola, a ja mam pewność, że jest pod dobrą opieką. Naprawdę w tym przedszkolu widać, że z dziećmi się pracuje. Panie wychowawczynie nie tylko dbają o rozwój intelektualny dzieci (min.: prace plastyczne, z logicznego myślenia itp.) ale również wychowują je i uczą: empatii wobec innych dzieci, tolerancji, samodzielności – np. samodzielnego ubierania się, korzystania z toalety, mycia itp. Duży plus za szeroki wybór zajęć dodatkowych, doposażanie sal min. w tablice multimedialnej.