Karolina i Daniel Jędrychowscy

Nasz synek Miłosz Franciszek Jędrychowski od września 2015 roku uczęszcza do Przedszkola Miejskiego do grupy skrzatów prowadzonych przez Panią Elżbietę oraz Panią Ewę. Przez ten czas obie Panie dały poznać się jako osoby lubiące i szanujące dzieci, otwarte na ich potrzeby, serdeczne i opiekuńcze. Dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu w adaptację dzieci w nowym środowisku, przebiegła ona szybko i łagodnie. Skrzaty chętnie brały udział w zajęciach, a ich efekty mogliśmy zaobserwować  podczas organizowanych przez Panie uroczystości przedszkolnych. Bardzo podoba nam się indywidualne podejście do każdego dziecka. Jesteśmy zadowoleni z Pań opiekujących się naszym maluchem, są zawsze miłe, pogodne i uśmiechnięte. Pani Przedszkolanka jest zawsze dostępna dla rodziców, otwarta na nasze sugestie, w razie potrzeby dzieli się swoim doświadczeniem i udziela porad  dotyczących postepowania z dzieckiem. Miarą opinii o przedszkolu dla nas jako rodziców jest stopień radości z jaką nasz syn idzie każdego dnia do przedszkola. Jako rodzice cenimy sobie również bardzo dobry i bezpośredni kontakt z dyrekcją przedszkola i osobami pracującymi z naszym dzieckiem.