“SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO” – WIZYTA STRAŻAKÓW

Dziś grupę Lwiątka, Panterki, Papużki, Pingwinki odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie. Panowie przedstawili dzieciom specyfikę swojej pracy, przestrzegli przed zabawą i igraniem z ogniem. Dzieci miały okazję przymierzyć ich strój strażacki oraz hełm. Od dziś każdy chłopiec marzy o tym, by w przyszłości zostać strażakiem. Można spełnić te marzenia, ponieważ rusza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza dla dzieci 7-10 lat. Dziękujemy OSP w Lubawie za przeprowadzenie zajęć.

Grupa dzieci o nazwie Papużki pozuje do zdjęcia z wychowawcą i strażakami.

Dzieci z grupy Panterki pozują do zdjęcia ze strażakami.

Dzieci z grupy Pingwinki pozują wraz z paniami do zdjęcia ze strażakami.

Dziecko przebrane w strażacką kurtkę i kask pozuje ze strażakami.

b c cb cf aec

Dziecko przebrane w strażacką kurtkę i kask pozuje ze strażakami.

baee e feada

Dziecko przebrane w strażacką kurtkę i kask pozuje ze strażakami.

aceee afee fc b efecf

Pan strażak rozdaje dzieciom kolorowanki z wozem strażackim.

cef ac ed aae adfdf

Dziecko przebrane w strażacką kurtkę i kask pozuje ze strażakami.

Przejdź do treści