“Święto Niepodległości” – Panterki

Dzieci wraz z nauczycielem pozują do zdjęcia. Wszyscy są ubrani w odświętne biało-czarne stroje. Na bluzkach mają przyczepione kotyliony.

W ramach obchodów Święta Niepodległości dzieci z grupy Panterki włączyły się do akcji “Szkoła do hymnu” poprzez uroczyste odśpiewanie hymnu narodowego o godzinie 11.11, prezentując prawidłową postawę podczas hymnu. Ponadto tego dnia wspólnie utrwalały wiedzę na temat symboli narodowych, recytowały wiersz “Katechizm polskiego dziecka” oraz wykonały flagę Polski.

Grupa dzieci siedzi na dywanie. Obok nich leży godło i flaga. Dzieci oglądają na tablicy multimedialnej film, na którym dzieci mówią wiersz "Katechizm polskiego dziecka".

Grupa dzieci siedzi na dywanie. Obok nich leży godło i flaga. Dzieci oglądają na tablicy multimedialnej film, na którym dzieci mówią wiersz “Katechizm polskiego dziecka”.

Troje dzieci siedzi na krzesłach. W rękach trzymają wykonane metodą wydzieranki flagi polski. W tle na ścianie wisi napis Dzień Niepodległości.