Światowy Dzień Ziemi

prz
Dnia 21 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Ziemi.🌎🌎🌎
W tym dniu dzieci zastanawiały się co dobrego możemy zrobić dla naszej planety? Przedszkolaki poznawały zasady, których należy przestrzegać, aby chronić środowisko naturalne, uczyły się poprawnego segregowania śmieci, wykonywały prace plastyczne oraz poznały trudne słowo recykling.♻️♻️♻️
Wszystkie te działania miały na celu podkreślenie, jak ważne jest nasze zaangażowanie w działania na rzecz ochrony naszej planety, zachęcanie dzieci do dbania o przyrodę poprzez wykształcanie codziennych nawyków proekologicznych♻️♻️♻️oraz racjonalne korzystanie z jej zasobów, a także uwrażliwienie dzieci na piękno świata przyrody i kształtowanie poczucia odpowiedzialności za jego prawidłowe funkcjonowanie.
prz

Zdjęcie przedstawia dzieci i panie idące w przemarszu ulicami miasta.

prz

Zdjęcie przedstawia dzieci i panie idące w przemarszu ulicami miasta.

prz

Zdjęcie przedstawia dzieci i panie idące z transparentami w przemarszu ulicami miasta

prz

Zdjęcie przedstawia dzieci z transparentami z hasłami ekologicznymi.

dz

dz

dz

dz

dz

dz

dz

dz

dz

dz

dz

Przejdź do treści