Światowy Dzień Pszczół grupa “Reniferki”

qrf

20 maja przypada Światowy Dzień Pszczół.  Z tej okazji “Reniferki” włączyły się w działania, których celem było budzenie świadomości na temat pożyteczności pszczół🐝🍯🌼. Przedszkolaki poznały budowę pszczoły 🐝 i etapy powstawania miodu🍯, dowiedziały się jakie znaczenie ma praca pszczół dla świata przyrody. Wzięliśmy udział w zabawie bieżnej “Pszczoły i kwiaty”🐝🌼 rozwiązywaliśmy zagadki, labirynty i działania matematyczne, które podkreśliły atrakcyjność zajęć. Ponadto wykonaliśmy pracę plastyczną sylwetę pszczoły.

qrf

 Zdjęcie przedstawia dzieci, które prezentują swoje prace plastyczne.

qrf

 Zdjęcie przedstawia dzieci, które prezentują swoje prace plastyczne.

qrf

 Zdjęcie przedstawia dzieci, które biorą udział w zabawie ruchowej.

qrf

 Zdjęcie przedstawia dzieci biorące udział w zabawach stolikowych.

Przejdź do treści