“Sprzątanie świata” – Panterki

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia. Przed dziećmi leżą worki z zebranymi śmieciami.

16 września dzieci z grupy Panterki wybrały się na spacer, by sprzątać okolice przedszkola. W ramach akcji sprzątania świata przedszkolaki z dużym zaangażowaniem zbierały m.in. papiery, folie, plastiki, reklamówki czy kapsle. Niestety w dalszym ciągu należy na szeroką skalę propagować takie działania, gdyż na niewielkiej powierzchni zebraliśmy pełne dwa worki śmieci. Pamiętajmy – “Wszystkie śmieci nasze są!”

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia. Przed dziećmi leżą worki z zebranymi śmieciami.

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia. Przed dziećmi leżą worki z zebranymi śmieciami.

Dzieci stoją przed nauczycielem, który rozdaje foliowe rękawiczki.

Dzieci stoją przed nauczycielem, który rozdaje foliowe rękawiczki.

Przejdź do treści