SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W GRUPIE „ŻÓŁWIKI”

07.12.2022 r. grupę „Żółwiki” odwiedziła pani Kinga – mama Oliwiera, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka w Szpitalu Powiatowym w Nowym Mieście Lubawskim.
Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom jak ważna jest dbałość o zdrowie oraz w jaki sposób należy odpowiednio zachować zasady higieny osobistej.
Pani pielęgniarka przygotowała bardzo ciekawą pogadankę na temat profilaktyki zdrowotnej oraz opowiedziała na czym polega jej praca.
Pani Kinga zachęcała wszystkie dzieci do codziennych zabiegów higienicznych, a przede wszystkim mycia rąk przed posiłkami, po wyjściu z toalety, a także po skończonej zabawie.
Wizyta pani pielęgniarki zakończyła się pamiątkowym zdjęciem, wręczeniem orderu z podziękowaniem za wspaniałe zajęcia praktyczne oraz upominkiem od naszego gościa dla wszystkich dzieci za co serdecznie dziękujemy!

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki pozujące do wspólnego zdjęcia z panią pielęgniarką.

Zdjęcie przedstawia panią pielęgniarkę, która pokazuje dzieciom jak myć ręce.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci i panią pielęgniarkę która uczy praktycznego mycia rąk w łazience.