Spotkanie wigilijne w Panterkach

Chłopiec i dziewczynka pozują do zdjęcia, siedzą na dywanie. Za nimi znajduje się materiał, na którym wisi dekoracja i napis Wesołych Świąt.

W czwartek 21 grudnia w grupie Panterki odbyło się Spotkanie Wigilijne. Zgodnie z tradycją składaliśmy sobie życzenia, dzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy i pastorałki, kosztowaliśmy różnych słodkości. To był miły, magiczny, wigilijny czas. Czujemy, że święta są już blisko…

Dwie dziewczynki stoją przed sobą, składają sobie życzenia. W tle stoi kilkoro innych dzieci.

Dwaj chłopcy stoją przed sobą, składają sobie życzenia. W tle stoi kilkoro innych dzieci.

Dzieci siedzą przy długim stole, na którym jest przygotowany poczęstunek.

Dwoje dzieci siedzi przy stole, pozuje do zdjęcia.

Dzieci wraz z panią pozują do grupowego zdjęcia.