Spotkanie wigilijne w Panterkach

Dzieci i panie pozują do grupowego zdjęcia. Każdy trzyma w rękach literę, z których ułożony jest napis "Wesołych Świąt".

Tak jak tradycja Świąt Bożego Narodzenia nakazuje 22 grudnia w grupie Panterki odbyło się spotkanie wigilijne. Dzieci odświętnie ubrane dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia i wspólnie śpiewały kolędy.
Z okazji nadchodzących świąt dużo radości, miłości i szczęścia życzą Panterki wraz z paniami.

Wszystkie dzieci są na dywanie, składają sobie nawzajem życzenia i dzielą się opłatkiem.

Dzieci i panie siedzą przy stole wigilijnym. Na stole są różne słodkości.

Dzieci i panie pozują do grupowego zdjęcia. Każdy trzyma w rękach literę, z których ułożony jest napis “Wesołych Świąt”.