Spotkanie wigilijne w Panterkach

Dzieci wraz z paniami pozują do zdjęcia. W tle na tablicy multimedialnej wyświetlony jest napis "Wesołych Świąt".

Zgodnie z tradycją bożonarodzeniową w grupie Panterki odbyło się spotkanie wigilijne. W tym dniu dzieci najpierw zapoznały się z historią Narodzenia Jezusa, następnie przy pomocy ilustracji przedszkolaki opowiadały ją, próbując wytłumaczyć dlaczego Jezus narodził się w szopie w Betlejem. Zachowując tradycje świąteczne podzieliły się opłatkiem składając sobie życzenia.

Troje dzieci składa sobie życzenia i dzielą się opłatkiem.

Troje dzieci składa sobie życzenia i dzielą się opłatkiem.

Dzieci wraz z paniami pozują do zdjęcia. W tle na tablicy multimedialnej wyświetlony jest napis "Wesołych Świąt".

Dzieci wraz z paniami pozują do zdjęcia. W tle na tablicy multimedialnej wyświetlony jest napis “Wesołych Świąt”.

Przejdź do treści