“Słoniki” – “English corner” – październik 2019.

“Słoniki” na zajęciach języka angielskiego w październiku brały udział w zabawach integracyjnych, dydaktycznych, manipulacyjnych i ruchowych. Ilustrowały ruchem i gestami piosenki, pt. „Calm Down”, „Aktive Time 1, 2”, „The Fruit Flash”, „Chop, Chop” pakietu “I love Boo” oraz podejmowały próby wykonywania tych utworów. Słuchały opowiadania pt. „Story 2”, odgrywały historyjkę dotyczącą wysłuchanego tekstu. Wskazywały i nazywały na obrazkach wybrane owoce, klasyfikowały je według podanego kryterium, smakowały, przeliczały, rysowały owoce, układały puzzle, wykonywały “sałatkę owocową”, karmiły owocami stworki “eko”, grały w “owocowe memory”.

W zajęciach uczestniczyła wolontariuszka Ola. Olu dziękujemy za wspólne zabawy z dziećmi.

Zapraszam do galerii Ewa Raszkowska.

Przejdź do treści