Skrzaty- Pasowanie na Przedszkolaka

DSC 9015

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA- „ SKRZATY”

Dzień 04. XI to dzień bardzo uroczysty w grupie „ Skrzaty”. Tego dnia zaprosiliśmy do grupy panią Dyrektor i Rodziców, by razem z Nami uczestniczyli w naszej, pierwszej uroczystości – Pasowania na Przedszkolaka.
Podekscytowane „ Skrzaty” niecierpliwie czekały na upragnionych gości. Po powitaniu przez wychowawcę i panią dyrektor nastąpiła część artystyczna, na której dzieci pokazały to, czego nauczyły się przez dotychczasowy czas pobytu w przedszkolu. Po prezentacji części artystycznej, uroczystego pasowania na przedszkolaka dokonała pani dyrektor- Magdalena Pankowska. Dzieci otrzymały też pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Na zakończenie uroczystości dumne „ Skrzaty” wraz z rodzicami odtańczyły taniec „ Praczki”.

Opracowała: E. Zielińska

Przejdź do treści