School objects- angielski w ‘Papuzkach’馃馃

received

Zaj臋cia z j臋zyka angielskiego 馃嚞馃嚙

Nieodzownym elementem wspomagaj膮cym przyswajanie s艂ownictwa w j臋zyku obcym s膮 atrakcyjne i klarowne zobrazowane karty obrazkowe tzw. karty flashcards. Zadania oraz zabawy z nimi s膮 atrakcyjne i anga偶uj膮ce 馃槅

Obecnie dzieci z grup ‘Papu偶ki’ 馃馃, ‘Panterki’馃悊馃悊, ‘Pingwinki’馃惂馃惂, ‘Reniferki’馃馃’S艂oniki’馃悩馃悩 oraz ‘Kangurki馃馃’ zaznajomi艂y si臋 z nast臋puj膮cym s艂ownictwem.

a rubber – gumka,

a marker – mazak,

a pen – d艂ugopis,

a pencil case – pi贸rnik,

a glue stick – klej,

a crayon – kredka 艣wiecowa.

dajecie ukazuje siedz膮c膮 dziewczynk臋 na dywanie, kt贸ra trzyma kartk臋 flashcards obrazuj膮ca klej.

Zdjecie ukazuje siedz膮c膮 dziewczynk臋 na dywanie, kt贸ra trzyma kartk臋 flashcards obrazuj膮ca klej.

Zdj臋cie ukazuje  dziewczynk臋 , kt贸re pr贸buje dopasowa膰 napis 'pencil case' do odpowiedniego obrazka.

Zdj臋cie ukazuje dziewczynk臋 , kt贸re pr贸buje dopasowa膰 napis ‘pencil case’ do odpowiedniego obrazka.

Przejd藕 do tre艣ci