Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego “Wielkanocny zajączek”

W dniu dzisiejszym nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym na temat “Wielkanocny zajączek”. Uczestnikami konkursu były dzieci z grupy: “Delfinki”- Zosia Jamroży, Zosia i Wojtek Trybus, Hania Przybyszewska, Wiktoria Żuralska, Piotr Rolka; “Papużki”- Kornelia Kasprzycka, Ninka Wilbrant, Kasia Pielenc, Julka Przybyszewska, Hania Zawadzka, Lenka Gross- Zalewska, Łukasz Rumiński, Albert Skolmowski; “Żółwiki”- Antosia Witkowska; “Panterki”- Basia Wiśniewska, Kinga Markowska, Iwo Szefler; “Niedźwiadki”- Amelka Laskowska, Karolinka Wandzlewicz, Natalia Jędrzejewska, Jaś Bukowski; “Lwiątka”- Natalia Sendlewska, Wiktoria Neumann, Wiktoria Willamowska, Alicja Więczkowska, Staś Szefler; “Tygryski”- Zosia Lewalska, Lenka Grabowska, Lenka Licznerska, Weronika Krotowska, Weronika Truszczyńska, Mateusz Kaźmierski i Łukasz Chołaściński. Wszystkie dzieci razem z rodzicami wykonały bardzo ciekawe prace plastyczno- techniczne z różnorodnych materiałów. Doceniamy pomysłowość i poświęcony czas na stworzenie tych artystycznych dzieł. Możemy wszyscy podziwiać je na wystawie w holu przedszkolnym. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich bliskim za udział w twórczej zabawie. Wszystkim gratulujemy! Szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców, która ufundowała nagrody. Organizatorzy konkursu: Ewa Raszkowska i Mirosława Ławicka. Zapraszamy do galerii.

Przejdź do treści