“Reniferki” odwiedzają Komisariat Policji

07.10.2016 dzieci z grupy “Reniferki” odwiedziły Komisariat Policji. Podczas wizyty miały możliwość bliżej poznać prace policji. Pani Lucyna Kanicz na początku wizyty przeprowadziła pogadankę z przedszkolakami na temat “Kim jest Policjant”, okazało się, że nasze dzieciaki doskonale orientują się w tym temacie. Dzieci zobaczyły akcesoria policyjne, mogły je nawet przymierzyć i dumnie stanąć do zdjęcia. Doświadczyły tego, jak wygląda odcisk linii papilarnych ich rączki. Zwiedziły gabinety w Komisariacie,  następnie wyszliśmy na zewnątrz i dzieci chętnie penetrowały radiowóz policyjny. Panowie policjanci pomagali dzieciom i umożliwili usłyszenia sygnałów dźwiękowych. Za wspaniałą gościnność bardzo dziękujemy.