” Reniferki” na wycieczce

img

Przedszkolaki z grupy “Reniferki” wraz z rodzicami wybrały się na wycieczkę do Stajni Małe Leźno. Na początku starszaki wystąpiły w części artystycznej przygotowanej z okazji Dnia Mamy i Taty, zaprezentowały się w prezentacji słowno-muzycznej i wręczyły rodzicom przygotowane upominki. Kolejną atrakcją było zwiedzanie gospodarstwa, poznanie mieszkających tam zwierząt i jazda na kucyku. Największym zainteresowaniem cieszył się wyciąg tubingowy dzieci wraz z rodzicami zjeżdżali na oponach. Na zakończenie było ognisko z kiełbaskami dzieci samodzielnie piekły sobie kiełbaski. Celem wycieczki była integracja grupy i rodziców oraz poznanie najbliższej okolicy.

img

Grupa dzieci wraz z paniami zwiedzająca gospodarstwo.

img

Grupa dzieci prezentujących się w części artystycznej z okazji Dnia Mamy i Taty.

img

Grupa dzieci prezentujących się w części artystycznej z okazji Dnia Mamy i Taty.

img

Grupa dzieci zwiedzająca gospodarstwo.

img

Chłopiec jadący na kucyku.

img

Grupa dzieci czekająca na zjazd na wyciągu tubingowym.

img

Chłopiec zjeżdżający z wyciągu.

img

Dzieci wraz z rodzicami przy ognisku.

Przejdź do treści