Reniferki i ich zmysły

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która za pomocą zmysłu dotyku sprawdza różne faktury materiału.

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy Reniferki🦌🦌🦌 omawiały temat zmysłów.👀👂👃✋👅 Podczas zabaw z “magicznym pudełkiem” przedszkolaki doskonaliły zmysły takie jak wzrok, węch i przede wszystkim dotyk.👀👃✋ W pudełku ukryte były materiały o różnych fakturach,🧽🪨🟧 a zadaniem dzieci było określenie ich cech charakterystycznych za pomocą zmysłów. Nie zabrakło ulubionych zabaw ruchowych przy muzyce. 🎶🎶🎶
Brawo Reniferki 🦌🦌🦌

Zdjęcie przedstawia chłopca, który ma zawiązane oczy i losuje przedmiot z "Magicznego pudełka".

Zdjęcie przedstawia chłopca, który ma zawiązane oczy i losuje przedmiot z “Magicznego pudełka”.