Ptaki zimujące w Polsce

r

Reniferki na zajęciach utrwaliły wiedzę na temat ptaków zimujących w Polsce, próbowały podać ich nazwy oraz dzielić je na sylaby i głoski. Starszaki rozwijały umiejętność budowania wypowiedzi i zdań. Dzieci wzięły udział w zabawie ruchowej “Ptaki cudaki” oraz wykonały pracę plastyczną “Geometryczny karmnik”-ćwicząc motorykę małą. Przedszkolaki wiedzą, że zimą trzeba pomagać ptakom, aby przetrwały do wiosny.

n

Zdjęcie przedstawia dzieci prezentujące prace plastyczne pt. “Geometryczny karmnik”.

e

Zdjęcie przedstawia dzieci prezentujące prace plastyczne pt. “Geometryczny karmnik”.

t

Zdjęcie przedstawia dzieci prezentujące prace plastyczne pt. “Geometryczny karmnik”.

u

Zdjęcie przedstawia dzieci prezentujące prace plastyczne pt. “Geometryczny karmnik”.

j

Zdjęcie przedstawia dzieci wycinające elementy do pracy plastycznej.

g

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci biorących udział w zabawie ruchowej.

Przejdź do treści