Przedszkolaki z grupy „Żółwiki” się uśmiechają, ponieważ Panią Jesień witają !

Przedszkolaki z grupy „Żółwiki” przywitały najbardziej kolorową ze wszystkich pór roku – Jesień.

Pani Jesień  przybyła do przedszkola z koszem pełnym niespodzianek oraz listą ciekawych zadań do wykonania związanych z tematyką jesienną.

Żółwiki poszerzyły swoją wiedzę na temat rodzajów drzew i środowisk w których rosną, kształtowały swoją  wrażliwość na piękno przyrody i zmiany zachodzące w różnych porach roku, rozwijały zainteresowania  przyrodnicze, kształtowały umiejętności liczenia oraz klasyfikowania wg podanej cechy, miały okazję do rozwijania kreatywności podczas zabawy muzyczno-ruchowej.

Korzystając z cudownej, słonecznej pogody wybraliśmy się  z Panią Jesienią na wspólny spacer, na którym wszyscy razem poszukiwaliśmy pierwszych oznak jesieni. Zobaczcie sami, zapraszamy do galerii.

Zdjęcie przedstawia dzieci stojące pod jesiennym drzewem , a wraz z nimi pani jesień.

Zjecie przedstawia dziewczynkę, trzymającą w ręku bukiet kolorowych liści. Przed nią stoi koszyk z darami jesieni.

Zdjęcie przedstawia stojące w ogrodzie dzieci. Przed nimi zaprezentowane jest “Jesienne drzewo” z darów jesieni.

IMG

Zdjęcie przedstawia dziewczynki stojące obok drzewa, trzymające w rękach “dary jesieni”