Pracowite “Niedźwiadki”

Dziewczynka w różowej sukience prezentuje swoją pracę plastyczną.

Najmłodsze smyki z naszego przedszkola kontynuują tematy związane z jesienną aurą🍁🍂. Dzisiejszym zadaniem przedszkolaków było wykonanie kolorowego szalika🧣 poprzez przyklejanie pasków, kuleczek oraz kawałków kolorowej krepy do kartki z wizerunkiem szaliczka. “Niedźwiadki” były bardzo skupione na swojej pracy, szczególnie na tworzeniu małych kuleczek👋 za pomocą sprawnych dłoni😃

Dziewczynka w różowej sukience prezentuje swoją pracę plastyczną.

Dzieci z grupy "Niedźwiadki" siedzą pprzy stoliczku, na którym znajdują się kartki z wizerunkiem szalika, kolorowa krepa oraz kleje.

Dzieci z grupy “Niedźwiadki” siedzą pprzy stoliczku, na którym znajdują się kartki z wizerunkiem szalika, kolorowa krepa oraz kleje.

Zdjęcie przedstawia chłopca siedzącego przy stoliku, w miejscu pracy, który tworzy kuleczki z krepy.

Przedszkolaki tworzą jesienny szal według własnego pomysłu. Nauczyciel podpowiada dzieciom jak ozdobić swoją pracę kawałkami kolorowej krepy.