Pożegnanie starszaków w grupie Panterki

17 czerwca w grupie Panterki odbyła się ważna uroczystość. Dziś 5-latki pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, którzy kończą swoją przygodę z przedszkolem i od września rozpoczną naukę w szkole. Część artystyczną przedszkolaki rozpoczęły krakowiakiem. Następnie były wiersze, piosenki, dużo życzeń i podziękowań. Wiele miłych słów i życzeń skierowały do absolwentów wychowawczynie i p. wicedyrektor, życząc im przede wszystkich miłego odpoczynku w wakacje oraz wiele szczęścia, radości na nowym etapie ich życia jakim jest szkoła. Następnie z rąk p. Grażyny Boczek dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki. Starszaki otrzymały ponadto “małe niezbędniki szkolne”, zaś 5-latki pamiątkowe dyplomy i długopisy. W drugiej części spotkania uczestnicy mogli skosztować słodkości przygotowanych przez rodziców dzieci. Dziękujemy wszystkich uczestnikom i gościom za miłe popołudnie.

Przejdź do treści