Pingwinki w Mega Parku

Pingwinki wybrały się na wycieczkę do Mega Parku w Grudziądzu. Mieliśmy okazję zobaczyć zwierzęta w małym ZOO i dzięki przewodnikowi poznać wiele ciekawostek o nich. Odbyliśmy podróż pociągiem Kansas City, zwiedziliśmy Park Jurajski, a w nim dinozaury wydające dźwięki, oddychające i poruszające się, mega owady i Safari ze zwierzętami niewystępującymi w Polsce. Zobaczyliśmy morskie stworzenia w naturalnych rozmiarach. Odwiedziliśmy krainę bajek, baśni i legend, a w niej znanych bohaterów. W Westernowym Miasteczku sprawdzaliśmy swoje umiejętności strzeleckie. W amfiteatrze  obejrzeliśmy „Western show”- pokazy kaskaderskie, zręcznościowe kowbojów i rozpoznaliśmy znanego Lucky Lucka. Odbyliśmy wizytę w kopalni złota i poczuliśmy „gorączkę” samodzielnego wypłukiwania tego skarbu. To była ciekawa i emocjonująca wycieczka.

Przejdź do treści