PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA w grupie Słowiki

n
Dnia 8 listopada w grupie „Słowiki” odbyło się uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Dzieci przedstawiły program artystyczny w postaci piosenek, wierszyków i tańców. Rodzice zachwyceni występami dzieci nagradzali je gromkimi brawami. Po występach Pani dyrektor pasowała dzieci na pełnoprawnych przedszkolaków. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Słowiki wraz z panią dyrektor na tle ścianki z napisem pasowanie.
Na zdjęciu dzieci w odświętnych strojach na tle ścianki z napisem pasowanie – stoją w jednym rzędzie.
n
Na zdjęciu dzieci tańczą w kole taniec z wychowawczynią, w tle widać rodziców.
n
Na zdjęciu grupa dzieci z panią dyrektor, która pasuje kolejne dzieci dużym ołówkiem