Panterki zwiedzają Toruń

Dzieci i panie pozują do grupowego zdjęcia. Siedzą na podłodze. W tle widać plac zabaw.
Dziś, 11 kwietnia, Panterki wybrały się na wycieczkę do Torunia. W tym roku wybraliśmy Centrum Nowoczesności “Młyn Wiedzy” i Salę Zabaw “Kinder Park”.
W pierwszym miejscu wzięliśmy udział w warsztatach edukacyjnych podczas których utrwalaliśmy wiedzę o planetach, budowaliśmy z piankowych klocków kosmitę oraz rozmawialiśmy o emocjach, próbowaliśmy odczytać je na głowach zawieszonych nad nami. W drugiej części zwiedziliśmy szereg wystaw poświęconych przyrodzie, technice, fizyce. Mogliśmy sprawdzać, badać, dotykać, poznawać, odkrywać informacje o otaczającym nas świecie.
Następnie przyszedł czas na wizytę w “Kinder Parku”. Jest to świetne miejsce na spożytkowanie dziecięcej energii. Panterki spędziły dwie godziny na energicznej, szalonej i wesołej zabawie. Aż trudno było uchwycić ich na zdjęciu.
Był to miły dzień.
Dzieci i panie siedzą w kole na dywanie. Rozmawiają o planetach.

Kilkoro dzieci buduje budowlę z ogromnych klocków piankowych.

Dzieci siedzą na ławce. Przed nimi na krzesłach siedzą dwie panie prowadzące. U góry wiszą lampy w kształcie głów ludzkich.

Dwoje dzieci stoi po przeciwnych stronach stołu i ciągną linę.

Dwie dziewczynki układają na podświetlonym stole figury.