Panterki z wizytą na gospodarstwie

Dziewczynka trzyma w rękach ziemniaki o dziwnym kształcie.

Dziś grupa Panterki odwiedziła swojego kolegę Jarka w jego domu. Rodzice chłopca prowadzą gospodarstwo rolne, więc dla przedszkolaków była to bardzo ekscytująca wizyta. Dzieci mogły zobaczyć jak w naturalnym środowisku hoduje się ziemniaki, buraki czy kukurydzę, na żywo obejrzeć maszyny rolnicze oraz pomogły gospodarzom przewozić ziemniaki. Największym zainteresowaniem cieszyła się przejażdżka dużym ciągnikiem. Dziękujemy rodzicom Jarka za zaproszenie i możliwość wizyty.

Dwoje dzieci siedzi na małym wózku kołowym. Dwoje dzieci ciągnie wózek, jedna dziewczynka pcha wózek z tyłu.

Dzieci stoją wokół gromady ziemniaków. Z przodu stoi mały wózek czterokołowy na którym są ziemniaki.

Dziewczynka trzyma w rękach ziemniaki o dziwnym kształcie.

Troje dzieci siedzi w ciągniku.

Dzieci, gospodarze i pani nauczycielka pozują do grupowego zdjęcia.