Panterki poznały kota Amadeusza

Czworo dzieci prezentuje wykonaną przez siebie pracę.

Dzieci z grupy Panterki przystąpiły do projektu edukacyjnego “Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji”. Kot Amadeusz jest bohaterem książki “O kotku Amadeuszu,  czyli wiersze na małe i duże troski”.  Dzięki krótkim wierszykom zawartym w tej publikacji dzieci będą miały możliwość rozwijania umiejętności nazywania i rozróżniania emocji,  kształtowania postaw prospołecznych, pobudzenie poczucia własnej wartości. Dzieci wysłuchały rymowanki przedstawiającej postać Amadeusza oraz wysłuchały piosenki o nim. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zadania.

Dzieci siedzą na dywanie, słuchają piosenki wyświetlanej na tablicy multimedialnej.

Dzieci siedzą na dywanie, słuchają piosenki wyświetlanej na tablicy multimedialnej.

Nauczycielka trzyma w ręku książkę. Czyta wiersz o kocie Amadeuszu.

Nauczycielka trzyma w ręku książkę. Czyta wiersz o kocie Amadeuszu.

Czworo dzieci prezentuje wykonaną przez siebie pracę.

Czworo dzieci prezentuje wykonaną przez siebie pracę.

Zdjęcie przedstawia plakat projektu.

Zdjęcie przedstawia plakat projektu.

Przejdź do treści