Panterki o patriotyzmie

Zdjęcie przedstawia trzech chłopców. Każdy z nich trzyma w rękach wykonaną przez siebie prace plastyczną: flagę Polski wykonaną z płatków kosmetycznych.

Najmłodsze dzieci z grupy Panterki realizowały w ostatnich dniach tematykę o Polsce. Utrwalały nazwę kraju i miasta, w którym mieszkamy. Oglądały ilustracje z różnymi miejscami w Polsce, które warto obejrzeć i gdzie warto pojechać. Utrwalały informacje o stolicy naszego kraju – Warszawie. Panterki rozmawiały również o symbolach narodowych: hymnie, godle i fladze. Dzieci ćwiczyły postawę do hymnu. Opowiadały także historyjkę o chłopcu, który pokazał, że należy szanować polską flagę. Wykonały pracę plastyczną „Flaga polski” z płatków kosmetycznych.

Na zdjęciu znajdują się dwaj chłopcu: pierwszy od lewej trzyma w rękach ilustrację z flagą Polski, drugi chłopiec trzyma w rękach ilustrację z godłem Polski.

Na zdjęciu znajdują się dwaj chłopcu: pierwszy od lewej trzyma w rękach ilustrację z flagą Polski, drugi chłopiec trzyma w rękach ilustrację z godłem Polski.

Zdjęcie przedstawia trzech chłopców. Każdy z nich trzyma w rękach wykonaną przez siebie prace plastyczną: flagę Polski wykonaną z płatków kosmetycznych.

Zdjęcie przedstawia trzech chłopców. Każdy z nich trzyma w rękach wykonaną przez siebie prace plastyczną: flagę Polski wykonaną z płatków kosmetycznych.

Przejdź do treści