Panterki na wystawie przyrodniczej 🐆🐾

Dzieci głaskają kozę Zosię, która jest za ogrodzeniem.

9 listopada grupa Panterki wybrała się do Pałacu Mortęgi Hotel&Spa. Celem wizyty było obejrzenie wystawy zwierząt🦅🐐🐏 zorganizowanej przez Polski Związek Łowiecki z okazji obchodów 100-lecia istnienia na naszym terenie. Dzieci mogły obejrzeć przeróżne eksponaty zwierząt, które można spotkać na naszych terenach. Po wystawie oprowadził nas p. Dawid Nowakowski – myśliwy z Koła Łowieckiego ”Ryś” z Lubawy. P. Dawid opowiedział wiele ciekawostek o oglądanych zwierzętach: sarnach, jeleniach, wilkach, łosiach, muflonach, lisach, kaczkach, 🫎🦌🐗🦆itd. Dzieci odwiedziły również Mini zoo, gdzie mogły odwiedzić alpaki🦙, lamy, strusie, owce 🐏🐑oraz pogłaskać konie 🐎oraz króliki 🐇. Dziękujemy za możliwość odwiedzin, za gościnność i serdeczność. To było ciekawe i interesujące spotkanie.

Dzieci stoją koło płotu, oglądają alpaki znajdujące się za ogrodzeniem.

Dziewczynka głaszcze królika.

Dziewczynka głaszczę królika.

Dzieci głaskają konia.

Dzieci stoją przed ekspozycją. Na niej prowadzący prezentuje skórę zwierzęcia.

Dzieci głaskają kozę Zosię, która jest za ogrodzeniem.

Na zdjęciu jest ekspozycja borsuka. Koło niej stoi mężczyzna - prowadzący.

Na zdjęciu jest ekspozycja borsuka. Koło niej stoi mężczyzna – prowadzący.

Na zdjęciu stoją dzieci, oglądają ekspozycję łosia, słuchają opowiadania pana prowadzącego.

Na zdjęciu jest eksponat dzika i pan prowadzący, dotyka dzika. Przed są dzieci odwrócone tyłem, słuchają opowiadania.