Panterki na wystawie przyrodniczej 馃悊馃惥

Dzieci g艂askaj膮 koz臋 Zosi臋, kt贸ra jest za ogrodzeniem.

9 listopada grupa Panterki wybra艂a si臋 do Pa艂acu Mort臋gi Hotel&Spa. Celem wizyty by艂o obejrzenie wystawy zwierz膮t馃馃悙馃悘 zorganizowanej przez Polski Zwi膮zek 艁owiecki z okazji obchod贸w 100-lecia istnienia na naszym terenie. Dzieci mog艂y obejrze膰 przer贸偶ne eksponaty zwierz膮t, kt贸re mo偶na spotka膰 na naszych terenach. Po wystawie oprowadzi艂 nas p. Dawid Nowakowski 鈥 my艣liwy z Ko艂a 艁owieckiego 鈥漅y艣鈥 z Lubawy. P. Dawid opowiedzia艂 wiele ciekawostek o ogl膮danych zwierz臋tach: sarnach, jeleniach, wilkach, 艂osiach, muflonach, lisach, kaczkach, 馃珟馃馃悧馃itd. Dzieci odwiedzi艂y r贸wnie偶 Mini zoo, gdzie mog艂y odwiedzi膰 alpaki馃, lamy, strusie, owce 馃悘馃悜oraz pog艂aska膰 konie 馃悗oraz kr贸liki 馃悋. Dzi臋kujemy za mo偶liwo艣膰 odwiedzin, za go艣cinno艣膰 i serdeczno艣膰. To by艂o ciekawe i interesuj膮ce spotkanie.

Dzieci stoj膮 ko艂o p艂otu, ogl膮daj膮 alpaki znajduj膮ce si臋 za ogrodzeniem.

Dziewczynka g艂aszcze kr贸lika.

Dziewczynka g艂aszcz臋 kr贸lika.

Dzieci g艂askaj膮 konia.

Dzieci stoj膮 przed ekspozycj膮. Na niej prowadz膮cy prezentuje sk贸r臋 zwierz臋cia.

Dzieci g艂askaj膮 koz臋 Zosi臋, kt贸ra jest za ogrodzeniem.

Na zdj臋ciu jest ekspozycja borsuka. Ko艂o niej stoi m臋偶czyzna - prowadz膮cy.

Na zdj臋ciu jest ekspozycja borsuka. Ko艂o niej stoi m臋偶czyzna – prowadz膮cy.

Na zdj臋ciu stoj膮 dzieci, ogl膮daj膮 ekspozycj臋 艂osia, s艂uchaj膮 opowiadania pana prowadz膮cego.

Na zdj臋ciu jest eksponat dzika i pan prowadz膮cy, dotyka dzika. Przed s膮 dzieci odwr贸cone ty艂em, s艂uchaj膮 opowiadania.

Przejd藕 do tre艣ci