“Panterki” na teatrzyku w Iławie oraz w Przedszkolu nr 6

Dnia 26 maja dzieci uczestniczyły w przepięknym teatrzyku pt. “Calineczka” w MCK w Iławie. Dzieci ze skupieniem podziwiały piękny śpiew oraz grę aktorów z Krakowa.

Po spektaklu, korzystając z zaproszenia odwiedziliśmy Przedszkole nr 6. Pani M. Szefer zorganizowała dla naszej grupy ciekawe warsztaty – zabawy w glinie. Dzieci mogły wycinać za pomocą specjalnych foremek różnorodne kształty, jak: dinozaury, kwiaty, serca itp oraz ozdabiać je. Dowiedziały się o długim procesie powstawania przedmiotów z gliny.

Dzieci obserwowały także zbiór kamieni, skał w tzw. “Lapidarium”.Mogły również pobawić się z dziećmi z iławskiej grupy “Żabki” zarówno w sali jak i w ogrodzie przedszkolnym. Nie mogło zabraknąć także wyjścia na lody.

Dziękujemy Pani M. Szefer oraz dyrekcji za miły pobyt i zaproszenie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Przejdź do treści