Panterki na spotkaniu z książką

11 kwietnia przedszkolaki z grupy Panterki wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubawie. Pani Izabela w bardzo ciekawy sposób opowiedziała o książce i bibliotece. Dzieci wysłuchały bajki “Co się dzieje w stawie?” dzięki której poznały wielu mieszkańców stawów i łąk. Następnie razem z Księżniczką Bajką zrobiły “porządek” w świecie bajek, w którym namieszała zła czarownica. Dzieciaki zwiedziły również wypożyczalnię książek. Dowiedziały się, co trzeba zrobić, by wypożyczyć książkę z biblioteki oraz w jaki sposób książki poukładane są na regałach. Na zakończenie przedszkolaki zostały poczęstowane cukierkami oraz każdy uczestnik otrzymał pamiątkową zakładkę do książki i kolorowankę. Bardzo dziękujemy za możliwość odwiedzenia biblioteki i za miłe spotkanie.

Przejdź do treści