Panterki i Żółwiki w Olsztynie

5 czerwca dzieci wraz z rodzicami z grupy Panterki i Żółwiki wybrały się wycieczkę do Olsztyna. Dla niektórych dzieci była to pierwsza wycieczka, więc ogromną atrakcją dla nich była jazda autokarem. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Teatrze Lalek. Przedszkolaki i rodzice z wielkim zaciekawieniem oglądali teatrzyk pt. „Tygrys Pietrek”. Spektakl opowiada historię lękliwego tygrysa o imieniu Pietrek, któremu starszy Tygrysy zabierają paski. Żeby je odzyskać bohater wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu odwagi. Dobra zabawę podczas spektaklu zapewniły wpadające w ucho piosenki, kolorowa sceneria oraz ciekawa przygoda Pietrka. W programie wycieczki była ponadto jeszcze wizyta w sali zabaw Warmiolandia. Dzieciaki miały możliwość na wielu platformach, zjeżdżalniach i innych urządzeniach wesoło zabawić się z koleżankami i kolegami z grupy oraz miło i aktywnie spędzić czas ze swoimi rodzicami. Na zakończenie nie mogło oczywiście zabraknąć wizyty w McDonaldzie. Zmęczeni, ale zadowoleni i w dobrych humorach wróciliśmy do przedszkola.

Przejdź do treści