Panterki aktywnie świętują “Dzień Dziecka”

Dzieci oraz panie przebrane za klaunów pozują do zdjęcia. Każdy trzyma w ręku zabawny gadżet, m. in. okulary, czapki, kokardki, usta. W tle na ścianie wisi napis "Dzień Dziecka".

27 maja dzieci z grupy Panterki obchodziły swoje święto. Przygotowano dla maluchów wiele atrakcji: sportowy tor przeszkód, tańce i zabawy taneczne, zabawy z tunelem, malowanie rączek. Największą radość sprawiły dzieciom bańki mydlane. Po aktywnej wspólnej zabawie na dzieci czekał słodki poczęstunek i upominek z okazji wspaniałego święta.

Dzieci oraz panie przebrane za klaunów pozują do zdjęcia. Każdy trzyma w ręku zabawny gadżet, m. in. okulary, czapki, kokardki, usta. W tle na ścianie wisi napis “Dzień Dziecka”.

W sali przedszkolnej chłopiec podskakuje w worku do skakania.

Pięcioro dzieci siedzi na kanapie. Każde dziecko podnosi rękę prezentując narysowane na niej obrazek: kwiatka, autko, motylka.