“Pamiętamy” – grupa Panterki i Pingwinki

Dziewczynka razem z nauczycielką odpalają znicz.

Zbliża się listopad, czas zadumy i pamięci. Dzieci z obu grup wybrały się do lubawskich miejsc pamięci narodowej, by zapalić znicze. W skupieniu wsłuchiwały się w odczytywane opisy z tablic upamiętniających. Dzieci z grupy Pingwinki pamiętały o swojej nauczycielce p. Dorocie, która mimo upływu czasu ciągle pozostaje w pamięci dzieci i nauczycieli.

Dziewczynka razem z nauczycielką odpalają znicz.

Dziewczynka razem z nauczycielką odpalają znicz.

Dwaj chłopcy stawiają zapalony znicz na grobie nauczycielki.

Dwaj chłopcy stawiają zapalony znicz na grobie nauczycielki.

Dzieci i nauczycielki stoją przed pomnikiem - miejscem pamięci narodowej.

Dzieci i nauczycielki stoją przed pomnikiem – miejscem pamięci narodowej.

Przejdź do treści