Noc Muzeów w Lubawie

Noc Muzeów 2021 w Lubawie Po raz pierwszy, już w najbliższy weekend, w Noc Muzeów 15-16 maja zapraszamy na klimatyczne zwiedzanie najnowszych wystaw muzealnych w Lubawskim Centrum Aktywności Społecznej, W programie m.in. też walki rycerskie i pokazy tańca średniowiecznego w godzinach 19;00 – 22;00. Zwiedzanie będzie możliwe do godz. 2:00. Zapraszamy wszystkich do zamkowych piwnic ! Zwiedzanie tylko z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Noc Muzeów 2021 w Lubawie Po raz pierwszy, już w najbliższy weekend, w Noc Muzeów 15-16 maja zapraszamy na klimatyczne zwiedzanie najnowszych wystaw muzealnych w Lubawskim Centrum Aktywności Społecznej, W programie m.in. też walki rycerskie i pokazy tańca średniowiecznego w godzinach 19;00 – 22;00. Zwiedzanie będzie możliwe do godz. 2:00. Zapraszamy wszystkich do zamkowych piwnic ! Zwiedzanie tylko z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Noc Muzeów 2021 w Lubawie
Po raz pierwszy, już w najbliższy weekend,
w Noc Muzeów 15-16 maja
zapraszamy na klimatyczne zwiedzanie
najnowszych wystaw muzealnych
w Lubawskim Centrum Aktywności Społecznej,
W programie m.in. też walki rycerskie i pokazy tańca
średniowiecznego w godzinach 19;00 – 22;00.
Zwiedzanie będzie możliwe do godz. 2:00.
Zapraszamy wszystkich do zamkowych piwnic !
Zwiedzanie tylko z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Przejdź do treści