NASI PRZEDSZKOLNI PIŁKARZE

DSC 9298

Ruszyły zajęcia dodatkowe organizowane przez przedszkole dla naszych milusińskich. Jako pierwsi wystartowali piłkarze. W każdy czwartek od godz. 13.30 do 14.30 odbywają się treningi piłki nożnej w sali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji, prowadzone przez trenera Mirosława Gajewskiego. Wystarczy obejrzeć kilka zdjęć, aby upewnić się, że zajęcia te sprawiają naszym przedszkolakom wielką frajdę i są szansa na rozwój swoich zainteresowań. Zapraszamy chętnych do zapisywania dzieci u wychowawców grup. Dziewczynki mogą uczestniczyć w zajęciach gimnastycznych i lekkoatletycznych. Zapraszamy ! Zapewniamy opiekę podczas trwania zajęć sportowych (dwóch opiekunów), w razie złych warunków pogodowych jest zorganizowany bezpłatny transport. Opracowała: L. Janus

Przejdź do treści