Narodowe Święto Niepodległości w grupie Żółwiki

Pielęgnując tradycje polskie 10 listopada 2020 r. w Przedszkolu Miejskim w Lubawie obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Dzieci z grupy Żółwiki tego dnia do przedszkola przyszły ubrane odświętnie. Wzięliśmy również udział w akcji ,,Szkoła, przedszkole do hymnu“. Dzieci z grupa Żółwiki dokładnie o godz. 11.11 wspólnie odśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego” przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski, które w ten sposób uczciły rocznicę odzyskania Niepodległości. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Przejdź do treści