Narodowe Święto Niepodległości w grupie Motylki

IMG Copy
10 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Narodowe Święto Niepodległości. Poznaliśmy wydarzenia historyczne poprzez film edukacyjny  “11 listopada”, utrwaliliśmy ważne dla wszystkich Polaków symbole narodowe. Recytowaliśmy także wiersz “Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełzy oraz ozdobiliśmy kontur Polski czerwonymi listkami uzyskując formę flagi.
O godzinie 11.11 wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji “Szkoła do hymnu” i z wielką radością odśpiewaliśmy hymn państwowy.
Dzisiaj było bardzo patriotycznie.
IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci stojące na baczność podczas śpiewania hymnu państwowego.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki i dwóch chłopców siedzących przy stoliku podczas wykonywania pracy plastycznej.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki i chłopca, którzy prezentują swoje prace plastyczne – kontury Polski w formie flagi.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dwóch chłopców, którzy prezentują swoje prace plastyczne – kontur Polski w formie flagi.