Nagroda dla Blanki

Dziewczynka prezentuje swoją pracę.

Miło nam poinformować, że wychowanka naszego przedszkola Blanka Kołodziejska z grupy Panterki otrzymała nagrodę Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. W maju tego roku Blanka wzięła udział w III Miejskim Konkursie Plastycznym i Grafiki Komputerowej pt. „Razem tworzymy Rodzinę” organizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawie w ramach XXV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Jej praca zajęła wtedy I miejsce i została przekazana na etap wojewódzki, gdzie jej wysiłek i talent został doceniony. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kolaż kilku zdjęć na których przedstawiona jest dziewczyna gdy odbiera nagrodę.

Kolaż kilku zdjęć na których przedstawiona jest dziewczyna gdy odbiera nagrodę.

Skany stron biuletynu w którym jest pokazana praca dziewczynki.

Skany stron biuletynu w którym jest pokazana praca dziewczynki.

Dziewczynka prezentuje swoją pracę.

Dziewczynka prezentuje swoją pracę.

Przejdź do treści